Publikováno

Přichází Nike Roshe One LX

Nike Roshe One LX

Éra modelu Roshe One od Nike nemá konce

Jak jsme již zjistili, Nike nás má stále čím překvapovat. Po Nike Roshe Metrics a Nike Roshe One DMB nyní příchází s novým luxusním modelem s příznačným názvem – Nike Roshe One LX.

Jak vidíme z obrázku, svršek se skládá ze 3 různých kožených vzorů. Štítek na jazyku je také z kůže a tkaničky navoskované. Tenisky působí formálnějším dojmem a toho se právě Nike snažil docílit.

Co na ně říkáte?

Nike Roshe One LX
Nike Roshe One LX
Publikováno

Nike Roshe One černé za nejlepší cenu

Nike Roshe One černé

První Nike Roshe One byly vytvořeny designerem Dylanem Raaschem již v roce 2008 a měly odrážet tehdejší krizovou situaci po celém světě, a proto Nike společně s Dylanem hledali stylové, levné a pohodlné tenisky do 100 dolarů.

Kdo by po pár letech čekal, že z Nike Roshe se stanou legendy, na které nedá dopustit miliony fanoušků. Od té doby vytvořili nespočet možných modelů, které vychází z klasik, jako jsou Cortez, LD-1000 nebo Tiempo.

Jedno je ale jisté – Nike Roshe One jsou až neuvěřitelně pohodlné, na noze jejich Zen minimalistický styl vypadá výborně a jsou za přijatelnou cenu.

Jedna z nejpopulárnějších barevných kombinací se staly Nike Roshe One černé. Mají čistý design, hodí se praktický ke všem stylům a barvám oblečení.

Kde koupit Nike Roshe One černé?

Přejděte na nabídku Nike Roshe One černé >> tady <<

Dámské Nike Roshe One černé najdeš za 1490 Kč >> tady <<

 

Nike Rosherun Black/ Anthracite-Sail
Nike Rosherun Black/ Anthracite-Sail
Nike Roshe One černé lookbook
Nike Roshe One černé lookbook
Nike Roshe One černé
Nike Roshe One černé
Publikováno

Vysvětlení pojmů Nike – Roshe Run, Flyknit, NM, GS, LD-1000,…

Vysvětlení pojmů - nike roshe run, one, flyknit, hyperfuse

Nike Roshe Run – modelová řada sportovní značky Nike designovaná v roce 2012 Dylanem Raaschem. Boty byly vytvořeny v duchu buddhistického Zenu, jak sám designér uvádí.

Nike Roshe One – Nike Roshe Run byly přejmenovány v roce 2015 na Roshe One, zřejmě, aby jejich modely mohly dál pokračovat v dalších řadách

NM (Natural Motion) – speciálně vaflovaná podrážka pro lepší došlap a sportovní výkony

Flyknit – svršek tenisky vytvořený technologií Flyknit se vyznačuje ultralehkostí. Tato technologie měla premiéru v roce 2012

LD-1000 – Nike Roshe LD-1000 měl premiéru v roce 2014 a vychází z legendárního modelu Nike Cortez z roku 1972, které byly vůbec prvními běžeckými boty značky Nike. Svršek je z modelu Cortez, podrážka zase z Roshe

Daybreak – Nike Roshe Daybreak vychází z klasického modelu Nike Daybreak

GS (grade school) – dětský model bot, nicméně boty jsou až do čísla 40 a lze si je pořídit i pokud jste již starší

Hyperfuse – technologie, kdy místo šití jednotlivých kusů je použito tavení za tepla

WNMS – boty určeny pro dámy

Premium – modely se značkou Premium, jak již samotný název napovídá, jsou prémiové a většinou po vyprodání zásob se již nevyrábějí

BR (breath) – nejprodyšnější svršky, ideální na léto. Vyznačují se extra perforací

Print – tisk, použitá technologie barvení svršku

Toddler – boty určené pro ty nejmenší

Publikováno

Nike Roshe Two

Nike Roshe Two

Nike Roshe Two – nástupce veleúspěšné legendy

Jednoduše řečeno, jedná se o vylepšený model klasických Nike Roshe One (Run). První návrhy Nike Roshe Two se objevily již v prosinci minulého roku a samotný release se očekává v průběhu tohoto roku. K nám se dostanou později, jak už to bývá. Klasické Nike Roshe One podstoupily menším úpravám a výsledkem je Nike Roshe Two. Změny jsou viditelné na první pohled. Při obouvání si všimnete, že jazyk z boty téměř vymizel a Nike vsadil na tzv. ponožkové provedení. Samozřejmě je to komfortnější. K pohodlí přispívá i členěná podrážka, která se díky výrazným drážkám nebude smékat. To znamená, že Nike Roshe Two můžete bez obav opět obouvat i ke sportovním účelům. Nike Roshe Two jsou lehké a přizpůsobí se vaší noze. Svrchní část je z lesklého neoprenového materiálu, takže nebude problém ani s čištěním boty, jak tomu bylo u předchůdců. Boty působí minimalistickým dojmem, ale to vše pro dobro věci. Tento model je celkově vylepšený a preciznější. Na noze Nike Roshe Two vypadají perfektně. Hledáte-li nový zajímavý kousek, který je in, Nike Roshe Two určitě nezklamou. Jsou trumfem značky Nike a mají velký potenciál k úspěchu, dokonce k většímu, než Nike Roshe One. Budeme je tedy bedlivě sledovat a před release date vás včas informujeme!

UPDATE:

Nike Roshe Two najdeš u nás v kategorii produktu na Nike Roshe Two.

Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Nike Roshe Two
Publikováno

Nike Roshe Run vs Nike Roshe One

Nike Roshe Run Gold Trophy

Tušíte, jaký je rozdíl mezi Nike Roshe Run a Nike Roshe One? Žádný:)

Po neuvěřitelném úspěchu v krátké době, který se značce Nike povedl s botami Nike Roshe Run, se Nike rozhodl svoje další modely Roshe přejmenovat na One. Mají naznačovat druhou řadu těchto bot, nicméně i v druhé řadě najdeme všechny již předešlé modely. Možná Nike tím chtěl naznačit vývoj bot a to od čistě sportovních „run“ bot na běhání, k lifestyle botám, které se vyznačují nepřeberným množstvím kombinací barev, materiálů a druhů – Nike Roshe NM, Nike Roshe Flyknit, Nike Roshe LD-1000, Nike Roshe NM FB,…

nike roshe run nike roshe one

Nike-Roshe-Run-Cheetah-Print-1

nike-roshe-run-hyperfuse-metallic-gold-1