Publikováno

Nike Roshe Run Flyknit

Nike Roshe Run Flyknit

Co jsou Roshe Run Flyknit?

Flyknit technologie je poměrně nová a poprvé byla použita v roce 2011 na Mistrovství světa mužského maratonu. Bota byla navržena podle požadavků vrcholových běžců a zvláštností je, že všechny 3 první místa obsadili běžci s botou právě této technologie. Flyknit se vyznačuje muší váhou (proto Fly), dokonalou přiléhavostí na noze a ultrapohodlným svrškem. Je určena pro drsné tréninky běhu a maratonu, nicméně si získala popularitu i mezi „obyčejným“ osazenstvem. Stále více lidí preferují pohodlné boty jak ve fitness centru, tak ve městě a proto se s ní dá setkat prakticky kdekoliv. Nicméně design se nejvíce přibližuje běžeckým botám. Dále je zajímavé zmínit, že tato technologie využívá jednotlivá vlákna pletené spolu namísto tradiční tkaniny a tím snižuje množství odpadu v průměru o 80% ve srovnání s jinými Nike botami.

Nike Roshe Run Flyknit
Nike Roshe Run Flyknit

Nejžhavější novinkou je bota Nike Roshe Run Flyknit Premium. Liší se hlavně v detailech na středové části. Flyknit materiál už nenajdeme na celé botě. Středovou část tvoří kožený materiál a Nike vlnka vystupuje z boty. Flyknit Premium působí opravdu líbivým dojmem a spojuje sportovní botu s lifestyle do města. Tento model řadím mezi nejkrásnější, které Roshe Run nabízejí.

Nike Roshe Run Flyknit Premium
Nike Roshe Run Flyknit Premium
Publikováno

Nike Roshe Run NM

nike-roshe-run-nm-breeze-white-balck-hot-lava

Co jsou Roshe Run NM?

Jak to už u Nike bývá zvykem, usiluje o zavádění nejnovějších technologií do svých obuví a nyní představil Nike Roshe Run NM, NM – Natural Motion. Nike Slibuje největší pohodlí, které jsme v předchozím modelu ještě nezažili. Hlavní rozdíl je v podrážce a v okrajích, kde vchází bota. Je příjemnější a poskytuje větší flexibilitu. Na chození je bota ultrapohodlná, jinak se nedá ani popsat, její design potěší kdejaké oko. Těšíme se na další novinky, které nám Nike přinese.

nike-roshe-run-nm-breeze-white-balck-hot-lava
Nike Roshe Run NM Breeze White Balck Hot Lava